Login Security (2.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: General settings
et: Üldised seaded

en: User
et: Kasutaja

en: To
et: Kellele

en: Tokens
et: Märgised

en: hour(s)
et: tund(tunnid)
