Login Security (2.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Subject
eu: Gaia

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: To
eu: Nori

en: Tokens
eu: Aldagaiak
