Login Security (2.0.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Subject
fa: موضوع

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: User
fa: کاربر

en: Host
fa: میزبان

en: To
fa: به

en: Email subject
fa: موضوع نامه الکترونیکی

en: Tokens
fa: توکن‌ها

en: Notification
fa: اطلاع‌رسانی
