Login Security (2.0.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Subject
it: Oggetto

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: User
it: Utente

en: To
it: A

en: Tokens
it: Token

en: hour(s)
it: ora(e)

en: Notification
it: Notifica
