Login Security (2.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: User
nl: Gebruiker

en: To
nl: Naar

en: Email subject
nl: E-mail onderwerp

en: Email body
nl: E-mailberichttekst

en: hour(s)
nl: u(u)r(en)

en: Notification
nl: Melding
