Login Security (2.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Subject
oc: Objècte

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: User
oc: Utilizaire

en: Host
oc: Òste

en: To
oc: A

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: hour(s)
oc: ora(s)
