Login Security (2.0.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: User
da: Bruger

en: Host
da: Værtsnavn

en: To
da: Til

en: Email subject
da: Email emne

en: Tokens
da: Symboler

en: Email body
da: Email indhold

en: Notification
da: Underretning
