Login Security (2.0.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Subject
hi: विषय

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Host
hi: होस्ट

en: To
hi: को
