Login Security (2.0.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: To
ku: بۆ
