Login Security (2.0.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: User
lt: Narys

en: Host
lt: Serveris

en: To
lt: Iki

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: Notification
lt: Įspėjimas
