Login Security (2.0.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Subject
ne: विषय

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Host
ne: होस्ट

en: To
ne: लाई
