Login Security (2.0.2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: To
dz: ལུ་
