Login Security (2.0.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: User
gl: Usuario/a

en: Host
gl: Anfitrión

en: To
gl: Para

en: Tokens
gl: Comodines
