Login Security (2.0.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: User
is: Notandi

en: Host
is: Vél

en: To
is: Til
