Login Security (2.0.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: General settings
ja: 全般の設定

en: User
ja: ユーザー

en: Host
ja: ホスト

en: To
ja: 宛先

en: Email subject
ja: 件名

en: Tokens
ja: トークン

en: Notification
ja: 通知
