Login Security (2.0.2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: General settings
ru: Основные настройки

en: User
ru: Пользователь

en: Host
ru: Хост

en: To
ru: Кому

en: Email subject
ru: Тема сообщения

en: Tokens
ru: Токены

en: Email body
ru: Текст письма

en: Notification
ru: Уведомление
