Login Security (2.0.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: User
sv: Användare

en: Host
sv: Värd

en: To
sv: Till

en: Email subject
sv: Ämnesrad för e-post

en: Tokens
sv: Ersättningstecken

en: Notification
sv: Avisering
