Login Security (2.0.3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Subject
be: Тэма

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: User
be: Карыстальнік

en: Host
be: Хост

en: To
be: Каму
