Login Security (2.0.3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: User
hu: Felhasználó

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: To
hu: Hova

en: Email subject
hu: Email tárgya

en: Tokens
hu: Vezérjelek

en: Email body
hu: E-mail törzse

en: Notification
hu: Értesítés
