Login Security (2.0.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Host
kk: Хост

en: To
kk: Қайда
