Login Security (2.0.3) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: User
tr: Kullanıcı

en: Host
tr: Sunucu

en: To
tr: Kime

en: Email subject
tr: E-posta konusu

en: Tokens
tr: tokens

en: Email body
tr: E-posta metni

en: minute(s)
tr: dakika

en: Your last login was @stamp.
tr: En son @stamp de siteye giriş yaptınız.

en: Your last page access (site activity) was @stamp.
tr: Son erişiminiz (sitede yaptığınız en son işlem) @stamp tarihindeydi.
