Login Security (2.0.4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: General settings
bg: Общи настройки

en: User
bg: Потребител

en: Host
bg: Хост

en: To
bg: До
