Login Security (2.0.4) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: User
fi: Käyttäjä

en: Host
fi: Isäntä

en: To
fi: Osoitteeseen

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Email subject
fi: Sähköpostin otsikko

en: Tokens
fi: Merkit

en: minute(s)
fi: minuutti / minuutit
