Login Security (2.0.4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: General settings
hr: Opće postavke

en: User
hr: Korisnik

en: Host
hr: Poslužitelj

en: To
hr: Za

en: Tokens
hr: Tokeni
