Login Security (2.0.4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Subject
jv: Subyek

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: User
jv: Panganggo

en: To
jv: Marang

en: Security
jv: Jagabaya
