Login Security (2.0.4) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: To
kn: ಗೆ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Notification
kn: ಸೂಚನೆ
