Login Security (2.0.4) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Subject
ms: Subjek

en: General settings
ms: Seting umum

en: User
ms: Pengguna

en: Host
ms: Hos

en: To
ms: Kepada
