Login Security (2.0.4) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: User
pt: Usuário

en: Host
pt: Servidor

en: To
pt: Para

en: Security
pt: Segurança

en: Track time
pt: Reportar horas

en: Email body
pt: Corpo do email

en: Notification
pt: Notificação
