Login Security (2.0.4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Subject
sq: Subjekti

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: User
sq: Përdoruesi

en: To
sq: Për
