Login Security (2.0.4) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: User
uk: Користувач

en: Host
uk: Хост

en: To
uk: До

en: Security
uk: Безпека

en: Email subject
uk: Тема електронного листа

en: Tokens
uk: Замінники

en: Email body
uk: Вміст електронного листа

en: minute(s)
uk: хвилини

en: Notification
uk: Сповіщення
