Login Security (2.0.4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: User
vi: Người dùng

en: To
vi: Đến

en: minute(s)
vi: phút
