Login Security (2.0.5) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Body
af: Teks

en: Subject
af: Onderwerp

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: User
af: Gebruiker

en: Host
af: Masjien

en: To
af: Aan
