Login Security (2.0.5) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: User
ar: مستخدم

en: Host
ar: المستضيف

en: To
ar: إلى

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Email subject
ar: موضوع البريد الإلكتروني

en: Tokens
ar: رموز نصية (توكن)

en: Email body
ar: محتوى البريد الإلكتروني

en: Notification
ar: إشعار
