Login Security (2.0.5) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Subject
ast: Asuntu

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: User
ast: Usuariu

en: Host
ast: Sirvidor

en: To
ast: Pa
