Login Security (2.0.5) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: User
id: Pengguna

en: To
id: Untuk

en: Security
id: Keamanan

en: Tokens
id: Token
