Login Security (2.0.5) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: User
mr: सदस्य

en: To
mr: प्रति:

en: Email subject
mr: ईमेलचा विषय(Subject)
