Login Security (2.0.5) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: User
pl: Użytkownik

en: To
pl: Do

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Email subject
pl: Temat e-maila

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Notification
pl: Powiadomienie
