Login Security (2.0.5) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: General settings
ro: Setări generale

en: User
ro: Utilizator

en: Host
ro: Gazdă

en: To
ro: Către

en: Notification
ro: Notificare
