Login Security (2.0.5) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Subject
sl: Zadeva

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: User
sl: Uporabnik

en: Host
sl: Gostitelj

en: To
sl: Za
