Login Security (2.0.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས
