Login Security (2.0.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: User
he: משתמש

en: Host
he: שם שרת

en: To
he: אל

en: You have used @user_current_count out of @user_block_attempts login attempts. After all @user_block_attempts have been used, you will be unable to login.
he: השתמשת ב@user_current_count מתוך @user_block_attempts נסיונות כניסה. לאחר שימוצו  @user_block_attempts המותרים לא יתאפשר ניסיון נוסף.
