Login Security (8.x-1.4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Subject
bn: বিষয়

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Host
bn: হোস্ট

en: To
bn: বরাবর
