Login Security (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: User
el: Χρήστης

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: To
el: Προς

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: hour(s)
el: ώρα(ες)

en: Notification
el: Ενημέρωση
