Login Security (8.x-1.4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Subject
eo: Temo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: User
eo: Uzanto

en: Host
eo: Gastiganto

en: To
eo: Al
