Login Security (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: User
lv: Lietotājs

en: Host
lv: Serveris

en: To
lv: Kam

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: hour(s)
lv: stunda(s)

en: Notification
lv: Paziņojums
