Login Security (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: User
sk: Používateľ

en: Host
sk: Hostiteľ

en: To
sk: Komu

en: Tokens
sk: Tokeny

en: hour(s)
sk: hodina(y)
