Login Security (8.x-1.5) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Subject
ka: სათაური

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Host
ka: ჰოსტი

en: To
ka: მიმღები
