Login Security (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: User
ca: Usuari

en: Host
ca: Servidor

en: To
ca: Per

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: Tokens
ca: Comodins

en: Notification
ca: Notificació
