Login Security (8.x-1.5) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Subject
cy: Testun

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: To
cy: I

en: hour(s)
cy: awr/oriau
