Login Security (8.x-1.5) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Body
km: តួ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: To
km: ជូន​ចំពោះ
